██ خبر مهم: ویرایش 20 ایبوک هوش مصنوعی آمد! ██

 

ویرایش بیستم – بهار 1393 کتاب الکترونیکی هوش مصنوعی ترجمه شده به وسیله‌ی اینجانب سهراب جلوه گر جلوه‌گر، با بیش از 550 صفحه مطلب بیش‌تر نسبت به ویرایش دوازدهم – تابستان 1391 – ارائه‌ی چهاردهم آمد!

 

  

 

██ قابل استفاده برای ██

«ویرایش‌های بعد از ویرایش دوازدهم» این کتاب، که می‌توانید آنها را خریداری کنید، برای گروه‌های زیر قابل استفاده است:

الف) علاقه‌مندان به هوش مصنوعی

ب) دانشجویان دوره‌ی کارشناسی که درس هوش مصنوعی را می‌گذرانند، به عنوان کتاب کمک درسی؛ مخصوصاً فصل‌هایی که عنوان(نام) آنها در قسمت «فهرست فصل‌ها» با علامت ستاره(*) مشخّص شده است.

ج) داوطلبان آزمون‌های کارشناسی ارشد مخصوصاً «سازمان سنجش آموزش کشور» که درس هوش مصنوعی جزو مواد امتحانی آزمون آنها است، به عنوان کتاب کمک درسی؛ مخصوصاً فصل‌هایی که عنوان(نام) آنها در قسمت «فهرست فصل‌ها» با علامت ستاره(*) مشخّص شده است.

 

 

██ منبع کتاب ██

این کتاب با استفاده از منبع‌های به زبان انگلیسی درون اینترنت که برخی از آنها در انتهای کتاب لیست شده‌اند، ترجمه شده است.

 

██ برخی نکات مهم ██

نکته‌ی 1: این کتاب الکترونیکی در تمامی ویرایش‌ها و ارائه‌ها در قالب فایل «پی. دی. اف(pdf)» عرضه می‌شود!

نکته‌ی 2: امکان خرید بخشی از این کتاب الکترونیکی وجود ندارد!

نکته‌ی 3: نیاز سیستمی مهم- این کتاب الکترونیکی دارای سازگاری با «نرم‌افزار اَدوب ریدِر نسخه‌ی 10 یا بالاتر» می‌باشد؛ شما برای بازکردن فایل پی. دی. اف این کتاب، به نصب نرم‌افزار ذکر شده بر روی کامپیوتر خود نیاز دارید. چنانچه از «دی. وی. دی» این کتاب الکترونیکی‌ استفاده می‌کنید‌، این نرم‌افزار در داخل آن وجود دارد.

 

 

██ چند اخطار مهم‌! ██

اخطار مهمّ 1: کلّیّه‌ی حقوق مادّی و معنوی این کتاب الکترونیکی برای اینجانب سهراب جلوه‌گر محفوظ است.

اخطار مهمّ 2: در صورتی که به ایمیل‌هایی با نام اینجانب ولی با محتوای غیر از هوش مصنوعی برخورد کردید‌، بدانید که این ایمیل‌ها به‌وسیله‌ی اینجانب ارسال نشده است؛ در حال حاضر من فقط در زمینه‌ی هوش مصنوعی کار می‌کنم!

اخطار مهمّ 3: در حال حاضر من کتاب پخش شده‌ی دیگری به جز این کتاب الکترونیکی ندارم!

 

بااحترام، سهراب جلوه‌گر، کارشناس نرم‌افزار رایانه / ایران‌، شیراز، زمستان 1383 – بهار 1393