██ دانلود رایگان ویرایش 12 – ارائه‌ی 14 ██

 

 جلد ویرایش 12 - ارائه‌ی 14 ایبوک هوش مصنوعی

برای دانلود‌ «آخرین نسخه‌ی رایگان این کتاب الکترونیکی»، که ویرایش دوازدهم، تابستان 1391 - ارائه‌ی چهاردهم، مورّخ 23/06/1394 آن می‌باشد و دارای 152 صفحه می‌باشد، می‌توانید از یکی از لینک‌های زیر‌ استفاده نمایید‌؛ اندازه‌ی این فایل، بعد از دانلود‌، بر روی کامپیوتر شما، 4.64 مگابایت خواهد بود؛ دقّت کنید که فایل را به طور کامل دانلود نمایید:

 

دانلود

لینک دانلود کتاب از picofile

 

 

نکته‌ی مهم: این فایل برای باز شدن، چه در مرحله‌ی نصب و چه در مرحله‌ی اجرا، نیاز به کلمه‌ی عبور ندارد!؛ در صورتی که در موقع اجرای فایل پی. دی. اف.، برنامه از شما کلمه‌ی عبور خواست، ممکن است قسمت «نیاز سیستمی» را که در بالا بیان شده است، رعایت نکرده‌اید.

 

برخی از عیب‌های نسخه‌ی رایگانی که دانلود می‌کنید‌:

1- کیفیّت پایین تصویری‌؛ این نسخه‌ به دلیل این که چند بار عمل فشرده‌سازی بر روی آن انجام می‌شود، دارای کیفیّت تصویری پایینی می‌باشد‌. 2- نداشتن امکان پرینت 3-

توجّه:

 

فصل‌های این کتاب ویرایش شده، به روز رسانی‌ها، مثال‌ها، تست‌ها و مطالب جدید، به آنها اضافه شده و فصل‌های ستاره‌(*)دار و همچنین فصل «آشنایی با زبان برنامه‌نویسی پایتون»  از نسخه‌ی رایگان حذف شده‌اند؛ این فصل‌ها در «نسخه‌ی قابل دانلود پولی» یا «دی. وی. دی» کتاب الکترونیکی هوش مصنوعی ترجمه شده به وسیله‌ی اینجانب سهراب جلوه‌گر، که می‌توانید آن را «خریداری» کنید، وجود دارند!؛ در این نسخه‌ی رایگان تنها چند فصل که فاقد به روز رسانی‌ها، مثال‌ها، تست‌ها و مطالب جدید هستند، وجود دارد!.