██برنامه‌ی جعبهی لایتنر سهراب جلوه‌گر --- بهار 1395 ██

 

برنامه‌ی جعبهی لایتنر سهراب جلوه‌گر به دو صورت «نسخه‌ی رایگان (دارای محدودیّت)» و «نسخه‌ی قابل دانلود پولی» منتشر شد.

برنامه‌ای ساده و قابل استفاده برای همه برای یادگیری و به خاطرسپاری آسان مطالب

 

 برنامه‌ی جعبه‌ی لایتنر سهراب جلوه‌گر، در دو نسخه‌ی رایگان و قابل دانلود پولی، برنامه‌ای ساده و قابل استفاده برای همه برای یادگیری و به خاطرسپاری آسان مطالب

 

جعبه‌ی لایتنر برای یادگیری استفاده می‌شود و در واقع روش علمی یادگیری با استفاده از تکرار است و بر مبنای آن آموخته‌ها از حافظه‌ی کوتاه مدت به حافظه‌ی بلند مدت منتقل می‌شوند.

برای مشاهده‌ی اطّلاعات بیشتر در مورد جعبه‌ی لایتنر در دایرت المعارف «ویکیپدیای فارسی» کلیک کنید.

این برنامه با الهام از جعبه‌ی لایتنر نوشته شده است. در ضمن، چند مجموعه‌ی آموزشی، تعدادی درس و تعدادی فیش هم به عنوان نمونه در برنامه قرار داده شده است.

 

 جلد برنامه‌ی جعبه‌ی لایتنر سهراب جلوه‌گر

 

██نیازهای سیستمی مهم ██

 

* توجّه مهم: اگر برنامه در پوشه‌هایی نظیر Program Files ویندوز نصب شود، به درستی کار نخواهد کرد!؛ توصیّه می‌شود مسیر پیشفرضی که برنامه در آن نصب می‌شود را تغییر ندهید!

* پیش از نصب برنامه باید «میکروسافت دات نت فریم ورک 4.6» بر روی کامپیوتر شما نصب شده باشد. چنانچه این برنامه بر روی کامپیوتر شما نصب نشده است، می‌توانید با استفاده از آدرس زیر آن را دانلود کرده و نصب نمائید:

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48137

توجّه: در صورتی که از ویندوز 10 استفاده می‌کنید، نیازی به نصب این برنامه نخواهید داشت.

 

 Microsoft .NET Framework 4.6

 

* در موقع اجرای برنامه باید برنامه‌ی Microsoft SQL Server 2014 Express LocalDB بر روی کامپیوتر شما نصب شده باشد؛ چنانچه این برنامه را در اختیار ندارید می‌توانید با استفاده از آدرس زیر آن را دانلود کرده و نصب نمائید:

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42299

توجّه کنید که باید با توجّه به 32 بیتی یا 64 بیتی بودن ویندوز خود، فایل SqlLocalDB.msi مربوط را که دارای نسخه‌های 32 بیتی و 64 بیتی است، دانلود کرده و نصب نمائید.

توجّه: اگر در موقع نصب Microsoft SQL Server 2014 Express، LocalDB آن را هم نصب کرده باشید، دیگر نیازی به نصب دوباره‌ی Microsoft SQL Server 2014 Express LocalDB به طور مجزّا نخواهید داشت.

Microsoft SQL Server 2014 Express LocalDB 

* این برنامه در «ویندوز اکس‌پی» کار نمی‌کند!؛به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های بالا برای به وجود آوردن این برنامه، این برنامه در ویندوز اکس‌پی کار نمی‌کند؛ این برنامه در نسخه‌های 32 بیتی و 64 بیتی ویندوزهای 7، 8.1 و 10 کار می‌کند.

این برنامه در ویندوز اکس‌پی کار نمی‌کند! 

 

██ دانلود فایل راهنمای برنامه ██

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه و مشاهده‌ی تصویرهایی از محیط برنامه می‌توانید «فایل پی. دی. اف(PDF) راهنمای(HELP) برنامه» را با «حجم 772 کیلوبایت» دانلود نمائید:

 

 دانلود

 

لینک دانلود راهنمای برنامه از picofile